پیام ویژه

آخرين مطالب

ویژه سایر رسانه ها

کرباسچی با عارف خاتمی را زد !

پیام ویژه-یک روز پس از آنکه غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران، رهبری محمد خاتمی بر جریان اصلاحات را رد کرد و گفت «اصلاحات از ابتدا تا‌کنون رهبری نداشته است که اکنون بگوییم نیازمند رهبر جدید است»، موج انتقاد‌ها به او باعث گردید تا کرباسچی برای پیشگیری بیشتر از واگرایی در جریان اصلاحات، حرف خود را اصلاح کند و پس بگیرد.

موضوع بازنگری قانون اساسی در مجلس کنار گذاشته شد

اخبار ویژه - یک عضو ارشد فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی از منتفی شدن بحث بررسی موضوع بازنگری در قانون اساسی، در نتیجه بیانات مقام معظم رهبری و رایزنی‌های انجام شده از سوی نمایندگان خبر داد.

زیبا کلام: اصلاح‌طلبان در باتلاقی که ساختند گرفتار شده‌اند

پیام ویژه-در حالی که اصلاح‌طلبان فراکسیون امید را زیر سوال برده و ... گرفتار می‌دانند عضو اصلاح‌طلب این فراکسیون گفت: اصلاح‌طلبان، به جای حمایت از منتخبان خود آن‌ها را تخریب کردند.

اخبار ویژه روزنامه جمهوری اسلامی

پیام ویژه- *شورای اسلامی شهر ملایر در یک اقدام بدیع و متهورانه! بلوار 32 متری شهید مطهری این شهر را به نام بلوار مبل و منبت تغییر نام داد.

خاخام صهیونیست: یهود ژن برتر است اعراب باید برده ما شوند

اخبار ویژه - خاخام صهیونیست که رئیس‌آکادمی نظامی «دیوید بنی» نیز هست، در سخنانی به شدت نژادپرستانه، یهود را «ژن برتر» و اعراب را «برده یهود» خوانده است، آن هم در ایامی که شیوخ مرتجع عرب برای صهیونیست‌ها سنگ تمام می‌گذارند!

اخبار ویژه کیهان

اخبار ویژه -برگرفته از ستون اخبار ویژه روزنامه کیهان

اخبار ویژه

اخبار ویژه - نشر این اخبار به نقل از کیهان به معنای تایید صحت آن نیست.

قهرمانی جهان به‌خاطر دست ندادن پرید!

اخبار ویژه - اعتراضات نابجا در تمامی رده‌های سنی از بزرگسالان گرفته تا نوجوانان به یک اپیدمی تبدیل شده، یک بیماری که علاجی برای آن پیدا نشده و مشخص نیست کشتی ایران تا چه زمانی باید تاوان این رفتارها را بپردازد.

ضربه‌ای بزرگ به فرقه رجوی در آلبانی

اخبار ویژه - فرار بیش از 400 نفر در طول مدت کوتاهی از ورود سازمان منافقین به آلبانی نشان می‌دهد که طرح اتاق کامپیوتر و تشکیل یگان سایبری بیش از آنکه برای منافقین دستاورد داشته باشد، ضربه‌ای بر پیکره این فرقه تروریستی است.

عربستان : جانسون نادان است

اخبار ویژه - وزیر خارجه وقت عربستان سعودی در سال 2016 در نامه‌ای محرمانه به ولیعهد کشورش، گفته است که بوریس جانسون، ایرانی‌ها را دوست دارد و خواهان ادامه حضور رئیس‌جمهوری سوریه در قدرت است.

حتما جهانگیری و عارف را هم اصلاح‌طلب نمی‌دانید؟!(خبر ویژه)

اخبار ویژه - رئیس کمیته راهبردی اصلاح‌طلبان گفت: به خاطر نداشتن نامزد، از روحانی حمایت کردیم. رهامی همچنین می گوید: سران جبهه اصلاحات نباید پاسخگوی عملکرد نمایندگان مجلس و اعضای شواری شهر که در لیست اصلاح‌طلبان بودند، باشند!

اما و اگر‌های طرح مسکن قسطی کارمندان(خبر ویژه)

اخبار ویژه - رئیس‌جمهور در نشست با مدیران ارشد بخش مسکن، به طرح مسکن قسطی کارمندان‌ اشاره کرد که بر اساس آن، کارمندان پنج سال بخشی از حقوق خود را پرداخت و سپس دو سال صبر می‌‌کنند تا خانه‌‌ای که توافق شده ساخته شود.

اخبار ویژه روزنامه جمهوری اسلامی

پیام ویژه – پیام ویژه در مورد محتوا و جهت گیری مطلب نقل شده هیچ مسئولیتی ندارد و فقط برای اطلاع خوانندگان خود منتشر می نماید.

اخبار ویژه کیهان

پیام ویژه – پیام ویژه در مورد محتوا و جهت گیری مطلب نقل شده هیچ مسئولیتی ندارد و فقط برای اطلاع خوانندگان خود منتشر می نماید.

جسد صدام بعد از نبش قبرش کجاست؟

اخبار ویژه - یک منبع نزدیک به خانواده صدام مدعی شده است که نیروهای حشد شعبی قصد نبش قبر دیکتاتور سابق عراق را داشته و به همین منظور آنها جسد وی را شبانه به مکان دیگری منتقل کرده‌اند.

ماجرای خبر سوءقصد به نماینده اصفهان چه بود؟

اخبار ویژه - ساعاتی پیش احمد سالک کاشانی، نماینده استان اصفهان مورد سوء قصد چهار موتور سوار قرار گرفت و نهایتا راننده وی بر اثر اصابت گلوله از ناحیه پا مجروح شد.

افشای فعالیت 5 هزار کارمند وزارت دفاع آمریکا در سایت‌های پورن!

اخبار ویژه - سایت هیل، وابسته به کنگره آمریکا در گزارشی از فعالیت 5 هزار کارمند وزارت دفاع آمریکا در سایت های پورن کودکان، که تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان را به اشتراک می گذارند پرده برداشت.

برای اثبات ناکارآمدی اقتصاد لیبرالیستی تورم 50 درصدی کافی نیست؟!

پیام ویژه-وزیر مستعفی راه و شهرسازی در حالی از توهم توطئه علیه لیبرال‌ها سخن می‌گوید که سیاست اقتصادی این طیف موجب تورم 50 درصدی در دولت سازندگی و دولت روحانی (موسوم به اعتدال) شد.

مراقب پلیس‌های آدم‌کش اروپایی باشید +‌ فیلم

اخبار ویژه - از قاره اروپا در ظاهر به‌عنوان محلی برای اجرای استاندارهای حقوق بشری یاد می‌شود؛ اما وقتی نوبت به بررسی برخورد پلیس کشورهای مهم اروپایی با مردم می‌شود، خیلی از اعتمادهای حقوق‌بشری رنگ می‌بازد.

کیهان از وزارت اطلاعات عذرخواهی کرد

اخبار ویژه - روزنامه کیهان در متن کوتاهی که تحت عنوان "تصحیح و پوزش" منتشر کرد از وزارت اطلاعات بابت یادداشتی که در آن نسبت به "نفوذ در وزارت اطلاعات" هشدار داده شده بود عذر خواهی کرد.

گاف شگفت انگیز بازیگر زن ضدانقلاب +عکس

اخبار ویژه - شهره آغداشلو کلیپی که برای 40 سالگی پیروزی انقلاب توسط خواننده ای انقلابی سروده شده را به اشتراک گذاشت.

خاطرات تکان دهنده یک مدیر در صدا و سیما !

اخبار ویژه - یکی از مدیران شبکه پرس تی وی معتقد است این شبکه توانسته سیاست خارجی جمهوری اسلامی را به خوبی تبلیغ کند و قدرت نرم جمهوری اسلامی را افزایش ‌دهد.