پیام ویژه

آخرين مطالب

ویژه سایر رسانه ها

بوی باروت و خون در تهران +عکس

اخبار ویژه - یکشنبه خونین تهران از حدود ساعت یک بعد از ظهر آغاز شد و تا چندین ساعت ادامه داشت. دقایقی بعد از شروع ماجرا میدان 24 اسفند (انقلاب) و خیابان‌های اطراف از خون شهدا و مجروحین رنگین شده بود.

سپاه نمی‌تواند فقط نقش پادگانی داشته باشد

اخبار ویژه-روزنامه رسالت در صفحه دو خود مصاحبه‌ای از سردار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران منتشر كرد كه در آن گفته بود: ‌سپاه با وجود تهدیدات تركیبی و هوشمند نمی‌تواند فقط نقش پادگانی داشته باشد.

وطن فروشی که نام خود را دیپلمات گذاشته است(خبر ویژه)

اخبار ویژه - یکی از مدیران ارشد وزارت خارجه دولت اصلاحات در یک وطن فروشی آشکار، به دشمن پیشنهاد کرده است که فشارهای اقتصادی کارساز نیست و باید شوک نظامی به ایران وارد کرد!

نگرانی شدید آل‌سعود و آمریکا از نتایج انتخابات پاکستان(خبر ویژه)

اخبار ویژه - رای‌الیوم در یادداشتی به موضوع انتخابات اخیر پاکستان و نتایج آن پرداخت. این روزنامه ابتدا این سؤال را مطرح کرد که «چرا عربستان سعودی، امارات و آمریکا نسبت از پیروزی عمران خان در انتخابات اخیر پارلمانی پاکستان نگرانند؟»

یک شبکه آمریکایی: ایران کابوسی برای آمریکاست(خبر ویژه)

اخبار ویژه - «اظهارات قاسم سلیمانی، پرنفوذترین چهره عملیاتی در خاورمیانه که اخیرا آمریکا را به جنگ تهدید کرده، صرفا تهدید به رویارویی مستقیم نظامی نیست، بلکه ایران با استفاده از حملات سایبری، نمایندگان خود در منطقه و همچنین قدرت موشکی نیز سبب ایجاد نگرانی‌های شدیدی برای آمریکا شده است و کابوسی برای ایالات متحده است.»

وجود پایگاه نظامی سرّی آمریکا نزدیک مرز ترکیه با ایران

اخبار ویژه - یک روزنامه ترکیه‌ای، از یک مرکز عملیاتی آمریکا در شرق این کشور و در فاصله 450 کیلومتری مرز ایران خبر داد که از آن به‌شدت محافظت می‌شود و در آن، از برخی فرماندهان آمریکایی نیز به‌صورت سرّی حفاظت به عمل می‌آید.

لیست امید از رئیس‌جمهور هیچ سؤالی ندارد!

اخبار ویژه - نمایندگان طیف اصولگرا می‌گویند پس از اعلام وصول سؤال نمایندگان مجلس از رئیس‌جمهور در‌باره وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم فشارها برای پس گرفتن امضاها افزایش یافت و مسایلی مانند سیاسی جلوه دادن این اقدام را دنبال کردند.

اخبار ویژه

اخبار ویژه -

بدبختی دقیقا همین جاست!

اخبار ویژه - این سخنان چه در بعد قاطعیت و چه در بعد سرعت،به قدر کافی گویا هست و نیازی به توضیح اضافی ندارد. یکی دو روز بعد هم معاون وزیر صنعت که گویا در قاچاق 6 هزار خودرو به کشور نقش داشت ،با قرار وثیقه آزاد شد!! البته در همان ایام یک نماینده مجلس مدعی شده بود تعداد حقیقی خودرو های قاچاق، حدود 16 هزار دستگاه است!

خاک بر سری که ترقی معکوس کرده است!(خبر ویژه)

اخبار ویژه - کاربران شبکه‌های اجتماعی رضا پهلوی را به نوکری شیوخ شن‌زار‌های حاشیه خلیج‌فارس متهم کردند و گفتند دست‌کم پدر و پدربزرگ او نوکر غربی‌ها بودند!

پاسخ روزنامه ها به سادگی مطهری

اخبار ویژه - مسئول اصلی وضعیت امروز همین نمایندگانی هستند که با چشم بسته برجام را بدون بررسی نقاط ضعف‌و‌قوت آن به تصویب رساندند. همچنان‌که آقای مطهری نیز در همان زمان گفته بود: «20 دقیقه هم برای تصویب برجام زیاد است؟!»

سرنوشت انگشتر شهیدان شهبازی و همدانی چه شد؟ + عکس

اخبار ویژه - حسین می گفت: محمود قبل از شهادتش این انگشتری را به من داد. نمیخواست هیچ چیزی از این دنیا را با خود داشته باشد. از کنج اتاق نگاهش می کردم. وقتی انگشتری را کنار آینه گذاشت، یک آن سرم گیج رفت.

پیکر شهید حججی با چند داعشی مبادله شد؟

اخبار ویژه - با تدبیر دبیرکل حزب الله سیدحسن نصرالله، سرانجام ارتش لبنان پذیرفت تا حداقل برای کسب خبر یا آزادی چند تن از نیروهای ارتش که به دست داعش اسیر شده بودند، به آن منطقه حمله کند.

زنده ياد سرهنگ قذافي

اخبار ويژه - روزنامه بهار در مطلبي داستانک گونه اشاراتي سياسي دارد که اخبار ويژه بدون قضاوت براي خوانندگان خود نقل مي نمايد.:

گفت و شنود کيهان؛ خون و خونريزي

اخبار ويژه - روزنامه کيهان در ستون گفت و شنود امروز مطلبي با عنوان "خون و خونريزي" منتشر کرد.

ساير مطالب